Inwestor XXI wieku - narzędzia, które pomogą Ci pomnożyć Twój kapitał

Inwestor XXI wieku – narzędzia, które pomogą Ci pomnożyć Twój kapitał

W dzisiejszych czasach inwestorzy mają trudne zadanie, jeśli chodzi o identyfikację najbardziej dochodowych pomysłów i możliwości biznesowych, ponieważ bardzo łatwo jest się zgubić w gąszczu ofert, informacji i potencjalnych opcji inwestycyjnych dostępnych w Internecie. Na szczęście z odsieczą przychodzą nowe narzędzia, które mają za zadanie analizować dane, przesiewać te naprawdę ważne i ogólnie ułatwiać życie inwestora XXI wieku. Czym one są? Za chwilę opowiemy Ci o nich wszystko.

Investopedia – serwis w języku angielskim

Istnieje duża szansa, że jeśli szukałeś jakiejkolwiek porady inwestycyjnej w sieci, znalazłeś ją na Investopedii, ponieważ podobnie jak inne cyfrowe encyklopedie, jest ona narzędziem stworzonym po to, by dostarczyć Ci wszystkich informacji, których potrzebujesz i które wiesz o inwestowaniu. Platforma ta nie tylko pozwala Ci zdobyć wiedzę na temat skomplikowanych terminów i branżowego żargonu, ale jest cennym źródłem, do którego możesz cyklicznie wracać, gdy szukasz rozwiązania jakiegoś problemu poprzez dedukcyjne rozumowanie oparte na faktach i prawdziwych danych.  Jest to jedna z największych firm, jeśli chodzi o edukację z branży inwestycyjnej, co czyni ją świetnym źródłem wiedzy dla każdego inwestora, zarówno początkującego, jak i profesjonalisty. Na portalu znajdziesz nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również regularnie dodawane artykuły opisujące najnowsze trendy i wiadomości finansowe, jednak najbardziej wartościową opcją jest symulator giełdowy, który przygotowuje dla Ciebie szacunkową wartość i wyniki akcji wybranej przez Ciebie spółki. Jest to również świetne narzędzie dla początkujących inwestorów, ponieważ pomaga zdobyć praktyczne umiejętności i spostrzeżenia bez inwestowania własnych pieniędzy.

Gaininvestors

Kolejnym niezwykle przydatnym narzędziem dla inwestorów działających w tych trudnych czasach, o którym chcielibyśmy wspomnieć jest serwis Gaininvestors. Jest to niezwykle ważne narzędzie z punktu widzenia tworzenia bazy kontaktów biznesowych, kreowania własnego wizerunku jako przedsiębiorcy, ale przede wszystkim jest to prawdziwa skarbnica możliwości biznesowych i inwestycyjnych, ponieważ jest to serwis zrzeszający biznesmenów z całego świata. Dzięki niemu możesz nawiązać kontakt z potencjalnymi partnerami biznesowymi nawet z najdalszego zakątka globu lub znaleźć inwestycję, która odmieni Twoje życie, o której w innych warunkach nawet byś nie pomyślał! Na portalu znajdziesz tysiące ogłoszeń inwestycyjnych, od osób poszukujących inwestorów lub chcących sprzedać swoją firmę, po czołowych biznesmenów poszukujących partnerów biznesowych.

Portfolio Visualizer

Każdy inwestor musi ocenić swój portfel pod kątem ryzyka i nowych możliwości. Podczas gdy niektóre narzędzia do analizy portfela kosztują niemałe pieniądze, dziś chcielibyśmy przedstawić darmowe narzędzie przeznaczone do tych celów o nazwie Portfolio VisualizerInwestorzy inwestujący w fundusze indeksowe powinni przetestować Portfolio Visualizer. Strona ta dostarcza rzetelne narzędzie analityczne za darmo. Posiada dane modelu od 1972 roku do dnia dzisiejszego. Ponadto, jego narzędzia pozwalają na przeprowadzanie symulacji Monte Carlo, poszukiwanie efektywnych granic oraz testowanie zarówno ilościowych, jak i opartych na czynnikach wzorców inwestycyjnych.

Skomentuj:
Komentarz
Name
Email