GainInvestors

Portal GainInvestors powstał z myślą o łączeniu ludzi biznesu – tych, którzy już w nim są, tych, którzy chcą stawiać w nim swoje pierwsze kroki oraz tych, którzy chcą dzielić się z młodymi przedsiębiorcami swoim doświadczeniem, wiedzą i co najistotniejsze – pieniędzmi.

GainInvestors zrzesza w jednym miejscu osoby posiadające unikalne i innowacyjne pomysły na biznes oraz inwestorów, poszukujących projektów, na których realizację chcieliby użyczyć swoich zasobów finansowych.

Nam, jako pośrednikom w procesie, zależy na tym, aby naszych użytkowników połączyły trwałe i efektywne relacje, które owocować będą zyskami dla obu stron. Budując nasz serwis chcieliśmy jak najbardziej ułatwić proces poszukiwania – zarówno inwestora, jak i inwestycji.

Formularz dla osób, które chcą przedstawić innym swój pomysł, składa się z kilku najważniejszych dla działalności pytań i to właśnie na podstawie szczegółowego opisu biznesu, inwestor będzie miał szansę podjąć decyzję, o tym, że chce wspomóc swoimi środkami właśnie ten projekt.

Wyszukiwarka inwestycji dla osób chcących zainwestować jest równie prosta. Inwestor może bez zobowiązań przeglądać projekty, przeszukując interesujące go kategorie i nawiązać kontakt z pomysłodawcą inwestycji, która zwróci jego uwagę.

Chcemy aby nasz portal przyczynił się do rozwoju firm, zaangażował młodych przedsiębiorców z wizją do działania oraz pozwolił im na realizację planów. Z drugiej strony chcemy także dać szansę doświadczonym ludziom biznesu na ulokowanie środków w projekty rentowne i pozwalające im na zysk oraz ciągły rozwój.

Jeśli uważasz, że zaliczasz się do którejś z tych grup GainInvestors to portal dla Ciebie.
Nie czekaj! Przejdź od razu do działania! “Sprzedaj” swój pomysł dodając ogłoszenie lub znajdź projekt, w który chcesz zainwestować!

ZESPÓŁ

Nasz zespół

WJ

Wojciech Janowski

General Manager

Jeśli chcesz skontaktować się z Wojtkiem:

WJ

Agnieszka Grzanka

Project Manager

Jeśli chcesz skontaktować się z Agnieszką:

MC

Michał Cichocki

Marketing Manager

Jeśli chcesz skontaktować się z Michałem: