Data wystawienia: 16:50, 06.12.2019Numer ogłoszenia: 444

Handel surowcami wtórnymi

Kraków, Polska

Czym jest pomysł / biznes i do kogo jest skierowany?

Pomysł polega na zakupie z rynków światowych surowców wtórnych a następnie odsprzedaży do Europejskich hut. W dalszej kolejności istnieje możliwość zbudowania infrastruktury przetwarzającej surowce na gotowe elementy jak przewody i tym podobne.

W jaki sposób pomysł / biznes ma zarabiać?

Biznes ma zarabiać na różnicy w cenie zakupu oraz odsprzedaży. W późniejszym etapie na sprzedaży wyrobów gotowych. Istnieje możliwość kontraktacji dostaw do 2000 ton miedzi miesięcznie.

Na jakim etapie pomysł / biznes jest obecnie?

Aktualnie zajmujemy się weryfikacją dostawców oraz negocjacjami. Jeżeli wszystko okaże się być w porządku pierwsza dostawa powinna dotrzeć w połowie stycznia. Posiadamy wstępne umowy na dostawy do hut w Polsce. Inne formalności zostały już przygotowane. Posiadamy własnego spedytora oraz agentów weryfikujących i badających surowce wtórne.

Czego potrzebujesz?

Poszukuje inwestora aby kapitałem wsparł nasz biznes. Sami chcemy zainwestować 100 000USD na działania. Przewidywana stopa zwrotu około 10-20% rocznie. Pieniądze potrzebne są aby przyspieszyć oraz zwiększyć ilość zamawianych surowców wtórnych.

200 000,00 USD

1 (pokaż numer)

Wyślij wiadomość

Musisz się zalogować, aby wysłać wiadomość.

Zaloguj się