Aby widzieć dane kontaktowe ogłoszeniodawcy, musisz wnieść jednorazową opłatę rejestracyjną 4.99 PLN.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować konto.

Data wystawienia: 15:39, 18.10.2019Numer ogłoszenia: 351

Park Of Villa Baza noclegowa Park Of Poland, DriveLand, DeepSpot, Termy Mszczonów

Baranów, Polska

Czym jest pomysł / biznes i do kogo jest skierowany?

Park Of Village, to alternatywa noclegowa dla gości Park Of Poland (największy park wodny w europie), DriveLand, DeepSpot (najgłębszy basen na świecie)Termy Mszczonów w odległości 15 min od tych wszystkich atrakcji i zaledwie 35 km od Warszawy powstaje nietuzinkowy całoroczny projekt, którego możesz zostać częścią dołączając jako inwestor. Ponad 2ha z potencjałem 4ha oraz bazą od 30 do 70 bungalowów.

W jaki sposób pomysł / biznes ma zarabiać?

Głównym założeniem jest stworzenie alternatywnej bazy noclegowej dla gości atrakcji, które znajdują się w bliskim sąsiedztwie zlokalizowanego Park Of Village tj. w perymetrze 15 min samochodem, doskonale zlokalizowanej tj. przy węźle autostrady A2 i drogi krajowej nr 50 w miejscowości Baranów po między Grodziskiem Mazowieckim i Żyrardowem i zarazem oddalonym 35 km. od granicy Warszawy. Nasze rozwiązanie: ? kompleksowa obsługa gości atrakcji zlokalizowanych w okolicy ? oszczędność czasu i pieniędzy gości ? kompleksowa oferta w tym shuttle bus dla klientów Park Of Village ? dodatkowa oferta dla grup w tym możliwość organizacji wyjazdów incentive ? elastyczność w doborze oferty w tym all inclusive Projekt ? tylko pomysł czy realna potrzeba ? Fakt: Statystycznie każda osoby wyjeżdżająca turystycznie powyżej jednego dnia musi sobie zapewnić miejsce noclegowe Statystycznie każda osoba wyjeżdżająca turystycznie powyżej 200km poszukuje noclegu Kluby np. samochodowe które korzystają z wynajętego toru, łączą swoje hobby z integracją z innymi uczestnikami, nawet jeśli wyjazd wypada w weekend poszukują noclegu z piątku na sobotę lub z soboty na niedziele. Z uwagi na wysokie ceny w bazie noclegowej danej atrakcji turyści poszukują alternatywnych możliwości noclegu w bezpośredniej okolicy Unikalne atrakcje na skale UE.

Na jakim etapie pomysł / biznes jest obecnie?

kompleks 4 działek (2 działki budowlane o łącznej wielkości ok 3,400m2 oraz 2 działki rolne kl.ViVI ) w jednym kawałku o powierzchni 2.1ha w całości ogrodzone z dostępem do drogi powiatowej oraz posiadająca media 2x17KW, woda ( studnia głębinowa + wodociąg ) o wymiarach 48x450m. na dzień dzisiejszy tj. 18.10.2019 jest przygotowywana wewnętrzna infrastruktura tj. przyłącza docelowe (woda, energia, kanalizacja itp. ), drogi i ścieżki wewnętrzne + analizy ofertowe dostawców domków modułowych. Podpisano promesę pierwokupu działki przylegającej o pow. 1.4ha ( 14.000). w celu powiększenia bazy noclegowej i osiągnięcia 70 domków.

Czego potrzebujesz?

Poszukiwany inwestor/inwestorzy ok. 1mln. pln.

260 000,00 USD

Wyślij wiadomość

Musisz się zalogować, aby wysłać wiadomość.

Zaloguj się