Aby widzieć dane kontaktowe ogłoszeniodawcy, musisz wnieść jednorazową opłatę rejestracyjną 4.99 PLN.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować konto.

Data wystawienia: 12:03, 09.12.2019Numer ogłoszenia: 453

Potrzebny inwestor do ratowania polskiego sklepu

Grochowe Łąki, Poznań, Polska

Czym jest pomysł / biznes i do kogo jest skierowany?

Od 19 lat prowadzimy polski sklep spożywczo monopolowy. Niestety obecność żabek i biedronki całkowicie pozbawił nas godnego prowadzenia tegoż sklepu. Jednak chcemy zawalczyć o ten sklep , ponieważ na dniach w bezpośrednim sąsiedztwie ruszy bardzo bardzo duża inwestycja (przebudowa starej rzeźni z ogólnodostępna przestrzenią miejską, strefa biurowo- usługową i mieszkaniową, gdzie według szacunków ma przybyć ok. 20 tyś.mieszkancow) . Chcemy aby w naszym sklepie który w niedalekiej przyszłości będzie bardzo pożądaną lokalizacja powstało coś czego brakuje w najbliższej okolicy ( branża dowolna) . Ale aby do tego doszło niezbędny jest nam inwestor, który na pewno nie pozaluje swojej decyzji.

W jaki sposób pomysł / biznes ma zarabiać?

W pierwszym etapie korzyści zarobkowe na pewno przyniosą pracownicy , których przy tak dużej inwestycji będzie naprawdę dużo ( opis inwestycji dostępny w inetrnecie). Następnie tak duża ilości mieszkańców nowych to jak wiadomo same korzyści.

Na jakim etapie pomysł / biznes jest obecnie?

Duża powierzchnia sklepu (ponad 100m2) sprawia, że jesteśmy gotowi do podjęcia rozmów i działań z potencjalnym inwestorem już dziś.

Czego potrzebujesz?

Potrzebujemy inwestora , który wkroczy z nowym pomysłem i w pełni go sfinansuje , mając perspektywę dobrze rokujacego biznesu.

4 000,00 USD

Wyślij wiadomość

Musisz się zalogować, aby wysłać wiadomość.

Zaloguj się