Aby widzieć dane kontaktowe ogłoszeniodawcy, musisz wnieść jednorazową opłatę rejestracyjną 4.99 PLN.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować konto.

Data wystawienia: 11:21, 18.11.2019Numer ogłoszenia: 401

Sprzedam Salon ŁAZIENEK 287M2 + Magazyn

Lublin, Polska

Czym jest pomysł / biznes i do kogo jest skierowany?

Szanowny inwestorze, - Szukasz ciekawej branży z wysokimi marżami w którą warto zainwestować? - Szukasz rozwojowego biznesu na lata? - Posiadasz już salon łazienek i chciałbyś rozszerzyć działalność? - Chcesz przebić konkurencję otwierając nowy punkt? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

W jaki sposób pomysł / biznes ma zarabiać?

Oferujemy: Sprzedaż salonu o pow. 287m2 wraz z częścią biura projektów. Salon kompletnie urządzony ze znaną na rynku marką Villafashion, strona villafashion . pl - oparta o system Cms Wordpress w najnowszej wersji, na nowym silniku Php 7.1. wraz z wbudowanymi systemami przygotowanymi pod pozycjonowanie. Do tego sklep internetowy z dodanymi ponad 20 tysiącami produktami, wraz z odświeżoną szatą graficzną i najnowszym oprogramowaniem Sote.

Na jakim etapie pomysł / biznes jest obecnie?

W salonie sprzedaży ekspozytory znanych na rynku marek firm : Piemme, Rex, Flogress, Iris, Fmg, Bisazza, Century***, Grespania i inne. Jeśli ktoś poważnie chciałby zająć się tematem, jest już skompletowana bardzo dobra załoga salonu, przeszkolona, ze znajomością rynku i poszczególnych kontaktów oraz ze znajomością warunków współpracy i całej logistyki. Magazyn czysty i uporządkowany, bez zbędnych towarów. Przekazuję wraz z wózkiem widłowym Toyota z udźwigiem do 2,5 tony, przesuwem bocznym oraz wysokością podnoszenia do 6 m. Do tego również samochód ciężarowy Master z małym przebiegiem i specjalistycznymi stojakami do przewozu płyt wielkoformatowych.

Czego potrzebujesz?

Wraz z przekazaniem salonu deklaruję pełne przekazanie kontaktów z przepisaniem dotychczasowych warunków handlowych. Tak by zachować jak najwyższą marżę dla nowego właściciela. Mogą Państwo liczyć również na pomoc i doświadczenie związane z prowadzeniem działalności, tak aby można było płynnie wdrożyć się w cykl pracy salonu. Zapraszam do kontaktu.

45 000,00 USD

Wyślij wiadomość

Musisz się zalogować, aby wysłać wiadomość.

Zaloguj się