Aby widzieć dane kontaktowe ogłoszeniodawcy, musisz wnieść jednorazową opłatę rejestracyjną 4.99 PLN.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować konto.

Data wystawienia: 12:17, 08.11.2019Numer ogłoszenia: 376

Sprzedam biznes/wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Mikołaja Kopernika, Białystok, Polska

Czym jest pomysł / biznes i do kogo jest skierowany?

Sprzedam biznes/wyposażenie gabinetu kosmetycznego. W cenie jest całe wyposażenie łącznie z produktami nowymi i używanymi, weszlekie ozdoby i sprzęt. Jest baza klientów i pracownik chętny do pracy którego znają klientki od ponad roku.

W jaki sposób pomysł / biznes ma zarabiać?

Usługi kosmetyczne: manicure klasyczny, hybrydowy, japoński, żelowy, wszelkie zdobienia, pedicure klasyczny, hybrydowy, henna całkowita, regulacja, depilacja woskiem miękkim, twardym, pasta cukrowa, zagęszczanie rzęs. Ceny są ustalone ale można śmiało zmienić bo są to ceny sprzed 3 lat. Zapotrzebowanie na rynku jest bardzo duże. Napewno trzeba zainwestować w produkty które są potrzebne na bierząco ewentualnie w autoklaw którego nie ma (do tej pory strrylizowalam narzędzie w szpitalu MSWiA) Pracownik zainteresowany jest umowa zlecenie i studiuje, co obniża koszta składek. Ma ogromny potencjał rozwija się w danej branży i inwestuje w swoje szkolenia.

Na jakim etapie pomysł / biznes jest obecnie?

Gabinet sama wyremontowałam, wszystkie meble były robione mam zamówienie u stolarza do poczekalni kanapa i stolik zakupione w ikea, sprzęt w churtowni Aura w Białymstoku. Wkład był ogromny ale rozłożony w czasie. Uważam ze jest to bardzo dobry start dla osoby początkującej lub dla osoby która chce inwestować i poszerzać zakres usług. Dodatkowo w pawilonie jest 5 fryzjerów wiec jest dużo Pań które chcą mieć dwie wizyty w jednym terminie.

Czego potrzebujesz?

Chce sprzedać całość z wyposażeniem, sprzętem, produktami bazą klientek które chcą przychodzić właśnie w to miejsce. Kwota za całość to 20 000 pln

20 000,00 USD

Wyślij wiadomość

Musisz się zalogować, aby wysłać wiadomość.

Zaloguj się