Aby widzieć dane kontaktowe ogłoszeniodawcy, musisz wnieść jednorazową opłatę rejestracyjną 4.99 PLN.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować konto.

Data wystawienia: 21:01, 19.10.2019Numer ogłoszenia: 356

Sprzedam firmę

Polska

Czym jest pomysł / biznes i do kogo jest skierowany?

Szanowni Państwo Mam do sprzedania firmę, która zajmuje się konfekcjonowaniem herbat, przypraw i ziół. Swoją ofertę kieruję do osób przedsiębiorczych i kreatywnych. Pragnących czegoś więcej niż praca na etacie od 8 - 16 . Pozyskując nasz biznes pozbędziesz się problemów finansowych, zmartwień czy Cię może zwolnią z pracy, czy kierownik źle spojrzy, czy wystarczy od pierwszego do pierwszego, czy zdążysz dziecko odprowadzić do przedszkola. Zaczynasz pracę o której chcesz i kończysz o której chcesz. Towar jest bezpieczny, ma długie terminy przydatności do spożycia , wymaga tylko dobrych warunków przechowywania i troszkę serca ze strony inwestora. Ten biznes otwierałam w latach osiemdziesiątych i chcę go oddać w dobre ręce. Z naszymi klientami współpracuję od wielu, wielu lat, niejedno razem przeszliśmy. Sprzedajemy towar głównie na hurtownie, mamy też kilka sklepów. Towar wysyłamy kurierem. Swoim zasięgiem obejmujemy całą Polskę, można więc przenieśc biznes w każde miejsce Polski, Nie ma znaczenia gdzie mieszkasz.

W jaki sposób pomysł / biznes ma zarabiać?

Produkt ma stałych odbiorców i ustaloną cenę, chyba, że zmienia się cena zakupu. Swoje pieniądze drogi inwestorze powinieneś odzyskać w niecały rok. Jest to szybki zwrot kapitału. Zapoznam Cię z moimi dobrymi klientami, z którymi jestem w wieloletniej przyjaźni.

Na jakim etapie pomysł / biznes jest obecnie?

Firma jest w 100% moją własnością. Do funkcjonowania firmy potrzeba ok 50 m kwadratowych, pomieszczenia, suche chłodny. 1-2 osoby. Im szybciej zaczniesz tym więcej zyskasz, Po podpisaniu umowy kupna - sprzedaży, jesteś już właścicielem firmy i pracujesz na SWOIM, sam jesteś swoim szefem.

Czego potrzebujesz?

Cena obejmuje, automat pakujący, półautomat który waży towar, ale zgrzewamy na zgrzewarce Bazę odbiorców i dostawców. Wzór opakowań i etykiet Sprawdzone przez wiele lat, przez nas stworzone receptury wielu mieszanek przyprawowych, wszystkie przyprawy są bez glutaminiamu sodu, wiedzą dobrze o tym nasi wieloletni i nowi klienci. Towar, opakowania I również moja wieloletnia wiedza jest do Państwa dyspozycji. Cena jest do uzgodnienia.

24 500,00 USD

Wyślij wiadomość

Musisz się zalogować, aby wysłać wiadomość.

Zaloguj się