Aby widzieć dane kontaktowe ogłoszeniodawcy, musisz wnieść jednorazową opłatę rejestracyjną 4.99 PLN.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować konto.

Data wystawienia: 09:01, 13.12.2019Numer ogłoszenia: 460

Sprzedam firmę "Pasmanteria" w Leżajsku. Lider rynku od 30 lat.

Rynek, Leżajsk, Poland

Czym jest pomysł / biznes i do kogo jest skierowany?

Sprzedam firmę "Pasmanteria" w Leżajsku. Lider rynku od 30 lat. Wystawiamy do sprzedaży firmę z ugruntowaną, 30 letnią tradycją na lokalnym rynku w Leżajsku. Być może najstarszy sklep w polskiej sieci detalicznej z polskim kapitałem, którego początki sięgają 1989 roku. Jako lider w branży detalicznej artykułów pasmanteryjnych i bielizny osobistej, firma przetrwała wiele prób pokonania przez konkurencję. O stabilności świadczy także fakt, iż od przeszło 20 lat firma zatrudnia stałą, zaangażowaną i pracowitą kadrę handlową, a prowadzona jest przez właściciela z ponad 50-letnim doświadczeniem biznesowym.

W jaki sposób pomysł / biznes ma zarabiać?

Sklep prowadzi sprzedaż detaliczną obejmującą: -ogromny wybór pasmanterii -artykuły dziewiarstwa ręcznego -artykuły kreatywne i dekoracyjne -włóczki -galanterię -rajstopy -bieliznę dobrych polskich marek -metraż podstawowych tkanin w krawiectwie.

Na jakim etapie pomysł / biznes jest obecnie?

Metraż sklepu wynosi blisko 90 m2 i znajduje się w wynajmowanym, ogrzewanym lokalu w samym centrum miasta, tuż naprzeciwko dużego parkingu, w sąsiedztwie wielu sklepów detalicznych, apteki. Sklep składa się z części sprzedażowej oraz magazynowej, z prywatnym dojazdem do magazynu jak również posiada w pełni wyposażony węzeł sanitarny. Firma zatrudnia od wielu lat dwóch tych samych lojalnych pracowników na pełny etat. Jest nie tylko przedsiębiorstwem z wieloletnią tradycją, ale i również nowocześnie prosperującą firmą, prowadząca sprzedaż poprzez terminal płatniczy, korzystającą z internetu oraz konta bankowego online, sięgającą po nowiny z branży oraz profesjonalnego oprogramowania komputerowego. Ponieważ Pasmanteria stanowi cześć serca właściciela i posiada wielu stałych Klientów, w trosce o dalszy rozwój firmy właściciel oferuje możliwość coachingu i wsparcia po sprzedażowego w ramach umowy sprzedaży. Sklep jest w pełni satysfakcjonująco dochodowy i rentowny, szczegóły zysków, obrotów i kosztów chętnie zostaną zaprezentowane podczas osobistej rozmowy.

Czego potrzebujesz?

Decyzja o sprzedaży takiej firmy nie należy do łatwych. Została podjęta ze względu na wiek, stan zdrowia właściciela i brak możliwości przekazania go w rodzinie. Zapraszamy do rozmów:)

53 000,00 USD

Wyślij wiadomość

Musisz się zalogować, aby wysłać wiadomość.

Zaloguj się