Data wystawienia: 23:28, 12.02.2020Numer ogłoszenia: 1315

Sprzedam mobilny kontener - Studio Poligraficzno-Fotograficzne

Zakopane, Polska

Czym jest pomysł / biznes i do kogo jest skierowany?

Mobilny kontener Studio Poligraficzno - Fotograficzne. Urządzenie jest wolnostojące, wystarczy zapewnić prąd aby zarabiać.

W jaki sposób pomysł / biznes ma zarabiać?

Kontener posiada wiele różnych możliwości zarobkowania, podstawową jest wykonywanie zdjęć w technologii GreenScreen (zastępowanie zielonego tła dowolną grafiką), wykonane zdjęcie może być natychmiast wydrukowane ? zarówno w formie klasycznego zdjęcia jak i w formie gadżetu: na kubku, talerzyku, poduszce, koszulce, magnesie i wielu innych materiałach. W skład zestawu wchodzi również oprogramowanie, aktualnie jest skonfigurowane pod wykonywanie różnych trybów zdjęć (klasyczne, zdjęcia z góry, zdjęcia 3d ? zamrożenie). Oprogramowanie jest elastyczne pozwala na projektowanie wielu wariantów wydruków (aktualnie jest ponad 60różnych szablonów wydruków). Kontener posiada przestrzeń gospodarczą, wypełnioną regałami. Umożliwia to dodatkową sprzedaż gadżetów, pamiątek. ?Model biznesowy? jest rozbudowany, w kontenerze jest wiele różnych możliwości zarobkowania. Dzięki konstrukcji kontenerowej ? cały sprzęt można przemieszczać między różnymi lokacjami (np., sezonowo zmieniać docelowe miejsce) Urządzenie jest świetną atrakcją turystyczną, umieszczone w często uczęszczanej lokacji zapewni dodatkową rozrywkę wszystkim przechodniom.

Na jakim etapie pomysł / biznes jest obecnie?

Wszystko jest gotowe, działające Podstawowe parametry: ? wymiary: 8x3x2,7 [m] (długość x szerokość x wysokość), ? waga: 3tony, ? konstrukcja stalowa z ścianami z izotermy, Wyposażenie: ? część ze studiem fotograficznym: o zielona ścianka, o bezcieniowe oświetlenie panelowe, o 4 aparaty cyfrowe (Canon EOS) z zasilaniem stałym, o dotykowy\interaktywny ekran 55?, ? część gospodarcza: o wydajna klimatyzacja z opcją grzania, o 2 dotykowe ekrany (jeden do obsługi systemu foto, drugi do spraw administracyjnych), o wielopoziomowe regały (funkcja magazynowa oraz sprzedażowa), o 2 drukarki (termosublimacja w 2 technologiach ? suchej i mokrej), o 2 Komputery sterujące, o system do sublimacji na gadżetach, ceramice, płótnie, o system monitoringu (4 kamery), o router LTE z zewnętrznymi antenami panelowymi (kierunkowymi ? zasięg nawet w najtrudniejszych miejscach), o system UPS ? podtrzymania awaryjnego, o system nagłośnienia (4 głośniki zewnętrzne ? pogodo odporne), o wyposażenie BHP (gaśnica, podświetlenie awaryjne), o wyposażenie techniczne (stół, regał, krzesło) o podświetlenie LED wejścia, Kontener z zewnątrz wykończony jest deską oraz elementami dekoracyjnymi (tabliczki z PCV w zadruku UV), ponadto na kontenerze znajdują się 2 duże podświetlane kasetony).

Czego potrzebujesz?

Biznes gotowy do sprzedaży, istnieje możliwość sprzedaży całego brandu (nazwy handlowej, domeny internetowej).

56 000,00 USD

699 (pokaż numer)

Wyślij wiadomość

Musisz się zalogować, aby wysłać wiadomość.

Zaloguj się