Aby widzieć dane kontaktowe ogłoszeniodawcy, musisz wnieść jednorazową opłatę rejestracyjną 4.99 PLN.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować konto.

Data wystawienia: 18:36, 08.12.2019Numer ogłoszenia: 448

Sprzedam system rezerwacji wizyt i karnetów

Warszawa, Polska

Czym jest pomysł / biznes i do kogo jest skierowany?

Oferuje na sprzedaż serwis internetowy mbooking.pl wykonany w technologii RWD, na który składają się system rezerwacji wizyt, system ogłoszeniowy i aplikacja mobilna. Cena: 20 000 zł netto, obejmuje kopię serwisu, czyli cały kod źródłowy umożliwiający instalację na dowolnym serwerze i dowolną domeną.

W jaki sposób pomysł / biznes ma zarabiać?

Serwis działa na rynku od ponad 3 lat i aktualnie korzysta z niego ok. 500 firm oraz ok. 2 tys. klientów, którzy m.in. rezerwują usługi w tych firmach. Model biznesowy oparty jest na abonamentach płaconych przez firmy, które korzystają z systemu rezerwacji do zarządzania wizytami. Wskazana powyżej cena nie obejmuje bazy firm i klientów. Podany wolumen firm i klientów pokazuje, że serwis jest funkcjonalny i ma duży potencjał zbudowania silnej marki.

Na jakim etapie pomysł / biznes jest obecnie?

Serwis oczywiście spełnia standardy bezpieczeństwa, backup danych jest wykonywany codziennie, a serwis jest zabezpieczony certyfikatem SSL. Do stworzenia serwisu zostały wykorzystane technologie: HTML5 z CSS3, PHP, AJAX, SQL, MySQL, JavaScript, jQuery, JAVA. Dodatkowo serwis wykorzystuje narzędzia: - Zebra_Datapicker i FullCalendar (wtyczki jQuery) do generowania kalendarza dostępności usług. - phpThumb do tworzenia miniaturek z obrazów, - html2pdf do konwertowania plików html na pdf, - smsapi do wysyłki smsów, - krpano do tworzenia panoramy wnętrz, - ImageCrop do obróbki wgrywanych zdjęć, - JAVA dla apki na android Zbudowanie podobnego serwisu od zera to koszt od 50 do 150 tys. zł, w zależności od kosztu programisty. Cena 20 000 zł netto jest więc bardzo atrakcyjna i pozwala mieć system rezerwacji pod własną marką za dużo mniejsze pieniądze. Serwis posiada jedną z najbardziej rozbudowanych funkcjonalności na rynku. Poniżej zostały wymienione najważniejsze funkcjonalności oraz załączone screeny. Zachęcam również do rejestracji w serwisie i przetestowania całej funkcjonalności. Zakres funkcjonalności: - Kalendarz wizyt i grafik pracy pracowników - Integracja systemu rezerwacji z facebook i stroną internetową firmy - Przypomnienia i powiadomienia email oraz SMS - Płatności online (payu, tpay, przelewy24) - Definiowanie pracowników z ustalaniem grafików oraz uprawnień - Multirezerwacje, czyli możliwość wybrania kilku terminów przy jednej rezerwacji - Koszyk usług - możliwość rezerwacji kilku usług i terminów w jednej rezerwacji - Pakiety usług - możliwość definiowania rabatów przy zakupie kilku usług - Abonamenty - możliwość zdefiniowania karnetów - Kolejkowanie wizyt - nadawanie numerków każdej wizycie - Programy lojalnościowe dla stałych klientów - Kampanie promocyjne ? możliwość wysyłki SMS i email - Karta podarunkowa - Wizualizacja/panorama wnętrza lokalu - Aplikacja mobilna dla firmy i klienta

Czego potrzebujesz?

Na wszelkie pytania odpowiem mailowo i telefonicznie. Rozważę każdą rozsądną ofertę, cena do negocjacji. Istnieje również możliwość sprzedaży całego serwisu (z domeną, bazą firm i klientów, serwerem), cena do uzgodnienia telefonicznie.

5 000,00 USD

Wyślij wiadomość

Musisz się zalogować, aby wysłać wiadomość.

Zaloguj się