Aby widzieć dane kontaktowe ogłoszeniodawcy, musisz wnieść jednorazową opłatę rejestracyjną 4.99 PLN.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować konto.

Data wystawienia: 12:28, 15.11.2019Numer ogłoszenia: 393

Wspólnik do branży spożywczej dania gotowe

Częstochowa, Polska

Czym jest pomysł / biznes i do kogo jest skierowany?

Pomysłem naszej firmy jest produkcja dań gotowych- pierożki Gyoza z unikatowymi i niespotykanymi dotąd farszami. Nasza firma skupia się na pełnej automatyzacji produkcji. Nasza linia jest tak przemyślana aby można było wyprodukować 8000 sztuk pierożków na 1h. Firma jest na rynku od 2007 roku lecz wchodząc na rynek spożywczy jest traktowana jako start-up. Nasze przedsięwzięcie jest rozpoczęte aktualny zakład jest na etapie przystosowywania do branży spożywczej aby spełniać wszelkie normy i wymogi. Pragniemy tworzyć doskonałe produkty, ale niezbędny jest nam na tym etapie inwestor / wspólnik z którym będziemy mogli stworzyć dzieło i wspólnie rozwijać potencjał jaki oferuje rynek spożywczy i dania gotowe. Po wstępnych rozmowach z sieciami handlowymi nasz produkt cieszy się zainteresowaniem.

W jaki sposób pomysł / biznes ma zarabiać?

Produkty oferowane przez naszą firmę mogą być w wersji chłodzonej oraz głęboko mrożonej. Firma będzie generowała zysk sprzedając swoje produkty do sieci handlowych, restauracji oraz wszelkiego typu lokali gastronomicznych. Pragniemy oferować produkt premium.

Na jakim etapie pomysł / biznes jest obecnie?

Obecnie inwestycja jest na etapie przystosowywania hali pod wymogi w branzy spozywczej. Mamy przygotowane opakowania, stronę www, przepisy oraz podjęte pierwsze kroki i kontakty z sieciami handlowymi.

Czego potrzebujesz?

Nasza firma szuka wspólnika do tego typu przedsięwzięcia lub inwestora. Do finalizacji inwestycji potrzeba jest 2 000 000 zł.

516 395,00 USD

Wyślij wiadomość

Musisz się zalogować, aby wysłać wiadomość.

Zaloguj się